Serum i wcierki

ilość produktów ( 7 )

Serum i wcierki

ilość produktów ( 7 )

Naturalna wcierka do włosów

Preparaty do włosów nazywane wcierkami są kojarzone z działaniem na ich porost. Powinny natomiast być znane z nieco szerszych działań, gdyż nie jest to ich jedyne zastosowanie. Naturalna wcierka do włosów może zdziałać cuda na każdym typie skóry głowy i włosów. Wystarczy, że dobierzecie odpowiedni produkt do swoich potrzeb.

Co to jest wcierka do włosów?

Naturalna wcierka do włosów to produkt łączący w sobie najczęściej zioła mające pomóc naszej skórze głowy. W zależności od tego, co chcemy osiągnąć, sięgamy po konkretny preparat mający nam to zapewnić. Nie powinniście sięgać po konkretną kompozycję ziół zawartych w jednej substancji, jeśli nie macie pewności co do potrzeb waszej skóry głowy.

Niemal każda substancja nazywana wcierką działa odżywczo na nasze włosy i ich cebulki. Mogą one stymulować porost włosów lub tylko nawilżać skórę głowy. Warto mieć na uwadze również porowatość włosów, ale i rodzaj skóry głowy. Otóż to właśnie pod te aspekty powinna być dobierana najlepsza naturalna wcierka do włosów.

Warto zwracać uwagę na to, że wcierki mają różniącą się od siebie pojemność. Zachęcamy do tego, aby zwracać uwagę na taki aspekt podczas zakupów przez internet. Musimy wspomnieć, iż idealnym dopełnieniem do tego typu produktu są naturalne szampony oraz odżywki. Również odnajdziecie je w naszym sklepie internetowym przy odrobinie starań.

Rodzaje wcierek do włosów

Jak możecie się domyślać, istnieją różne rodzaje produktów, takich jak naturalna wcierka do włosów. Opierają się one zarówno o substancje użyte w produkcji, jak i przeznaczenie. Pierwszym rozróżnieniem są oczywiście wcierki alkoholowe oraz bezalkoholowe. Te najpierw wymienione nie nadają się do wrażliwej skóry głowy, gdyż są za mocne.

W przypadku normalnych i przetłuszczonych sprawdzą się dobrze, jednak nie powinno się używać ich codziennie, jeśli nie chcecie mieć podrażnień. Bezalkoholowa może być przez was stosowana codziennie bez żadnych skutków ubocznych. Oczywiście taki przebieg zdarzeń pojawi się wyłącznie wtedy, gdy odpowiednio dobierzecie do siebie produkt.

Powinniście mieć na uwadze, że zanim kupicie naturalną wcierkę do włosów, to sprawdzicie, jaki macie typ skóry głowy. Jest to ważne, żeby nie nabawić się podrażnień, swądu, czy też łupieżu. Istnieją różne testy, jednak równie dobrze można testować na własnej skórze, jak produkty się sprawdzają. Tylko dzięki temu działaniu znajdziecie ten jedyny.

Naturalna wcierka do włosów ? jak działa?

Opisując działanie naturalnej wcierki do włosów, pierwszym słowem, jakiego byśmy użyli, jest stymulacja. Oczywiście chodzi nam o cebulki włosów, które dzięki konkretnemu preparatowi są napędzane do działania. Dobre preparaty tego typu są nawet w stanie pozbyć się zakoli, z którymi niektórzy muszą mierzyć się na co dzień i nie jest to przyjemne doświadczenie.

Zagęszczenie włosów na całej powierzchni skóry głowy jest niezaprzeczalnie ogromnym plusem. Równie wielką zaletą jest oczywiście pozbywanie się swądu i nawilżenie skóry głowy, aby się nie wysuszała. Co ciekawe, taki produkt przydaje się również w przypadku, gdy mamy do czynienia z przetłuszczaniem się włosów.

Warto jednak mieć na uwadze, że skóra głowy działa, jak normalna skóra. Ma ona sebum, które zbiera się i powinniśmy regulować jego poziom w naszym organizmie poprzez używanie peelingu do włosów. Wcierka jest zatem dopełnieniem normalizowania skóry głowy i działa na jej korzyść. Nie pobudza tylko cebulek, ale działa na różne sposoby.

Naturalna wcierka do włosów ? zastosowania

Tak, jak wspomnieliśmy wcześniej, wcierki dzielimy na różne rodzaje. Oczywiście alkoholowe i bezalkoholowe to jedne z nich, natomiast na nich świat się nie kończy. Istnieją inne podziały, które opierają się przede wszystkim na podstawie działania produktu. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać takowy preparat na podstawie właśnie jego zastosowania.

Wśród naturalnych wcierek do włosów wyróżniamy przede wszystkim:

  • Wcierki na porost włosów,
  • Na wypadanie włosów,
  • Przeciw przetłuszczaniu się włosów,
  • Nawilżające skórę głowy.

Oczywiście to najpopularniejsze wybory, jakie są podejmowane przez klientów, jednak każdy może dojrzeć w naszej ofercie różnorodność. Znajdziecie w niej szeroki wybór, który jest przystosowany niemal do każdego typu skóry głowy i włosów. Odnajdziecie wszystko, czego szukacie, jeśli odpowiednio się przyjrzycie, a wasza świadoma pielęgnacja będzie dopełniona.

Wcierki na porost włosów

Skoro wspomnieliśmy o rodzajach wcierek, to czas na opisanie każdego z rodzajów. Wcierki na porost włosów są niezaprzeczalnie najpopularniejszym typem tego produktu. To właśnie z ich działaniem skojarzona jest cała masa wcierek. Dlatego też tak mało osób wie, że nie wszystkie preparaty z tej serii działają w taki sposób.

Świadoma pielęgnacja włosów jest kluczowa w stymulowaniu ich wzrostu. Dlatego też warto wiedzieć, jak należy oczyszczać skórę głowy, aby preparat ziołowy na porost był w stanie, jak najbardziej wniknąć w skórę głowy. Uda się to wyłącznie przy użyciu odpowiedniego szamponu oraz peelingu. To one pozwolą na dogłębne oczyszczenie.

Kiedy skóra głowy będzie pozbawiona nadmiaru sebum oraz oczyszczona z zanieczyszczeń, to wcierka może zacząć działać. Warto wiedzieć, że dzięki korzystaniu z uroków świadomej pielęgnacji jesteśmy w stanie polepszyć działanie każdego produktu. Nieważne czy mówimy tu o odżywce, peelingu, czy też wcierce. Warto wiedzieć, czego się używa i jak to na nas działa.

Wcierki na wypadanie włosów

Kolejną opcją, jaką można odnaleźć w naszym asortymencie, są wcierki na wypadanie włosów. W tym wypadku możemy zarówno sięgać po wcierki na porost, jak i te na zatrzymywanie wypadania włosów. Będą one bowiem cechowały się niemal bliźniaczym działaniem, a to wszystko za sprawą podobnego wpływu na skórę głowy.

Warto zwrócić uwagę na to, że oba preparaty pobudzają nasze cebulki włosów do działania. Stymulują je, aby były jak najbardziej efektywne w swoich posunięciach. Co więcej, ów preparaty odpowiadają także za ich odżywienie. Otrzymujemy zatem nowe i silne kosmyki, a te, które były w gorszym stanie stają się wzmocnione i lepsze.

Wcierki przeciw przetłuszczaniu się włosów

Warto przejść do kolejnego rodzaju wcierek, jakimi są te przeznaczone do znormalizowania skóry głowy. Każda skóra może produkować zbyt wielkie ilości sebum, a to wpływa na jej wygląd i nasz komfort. W przypadku cery będzie to nadmierne wyświecanie się, natomiast jeśli mówimy o głowie, to kosmyki będą oklapnięte i przedwcześnie przetłuszczone.

Warto przypomnieć, że zbyt częstym myciem włosów tylko pogarszamy sprawę, ale za rzadkie ich mycie również nie jest dobre. Optymalnym rozwiązaniem jest mycie skóry głowy co 2-3 dni, a raz na 1,5 tygodnia używanie peelingu i mocno oczyszczającego szamponu. Cały proces dopełniamy wcierką, która pomoże wyregulować poziom sebum.

W ten sposób możemy cieszyć się świeżymi i pięknymi włosami, a z czasem problem przetłuszczania się zostanie zażegnany. Naturalna wcierka do włosów może rozwiązać masę waszych problemów, więc żal z niej nie skorzystać. Co jednak się w niej znajduje?

Co zawierają naturalne wcierki do włosów?

Naturalna wcierka do włosów to produkt, który czerpie swoje dobroczynne działanie dla skóry głowy wprost z natury. Dlatego też możecie spodziewać się znikomej ilości chemii w produktach, jakie oferujemy w naszym sklepie internetowym. Jednymi środkami chemicznymi są bowiem te konserwujące, które gwarantują dłuższą datę ważności.

Przypominamy, że nie każda skóra głowy potrzebuje przyjmowania na siebie każdego dnia wcierki, nawet bezalkoholowej. Ponadto przypominamy, że wcierki mogą być używane na mokre i wilgotne włosy tuż po umyciu lub na suche włosy. Zależy to w dużej mierze od tego, jakie rozwiązanie z podanych wasze włosy najlepiej przyjmują.

Naturalna wcierka do włosów na pokrzywie

Jednym z częstszych rozwiązań, jakie znajdują się we wcierkach do włosów, jest obecność pokrzywy w składzie. Czy możemy to uznać za uzasadnione działanie, czy też przypadek? Oczywiście, że nie, gdyż pokrzywa doskonale sprawdza się w walce przeciwko przetłuszczaniu się włosów. Ponadto świetnie oczyszcza całą skórę naszej głowy.

Warto również wspomnieć, że naturalna wcierka do włosów na pokrzywie poprawia ukrwienie naszej skóry głowy. W rezultacie otrzymujemy nie tylko więcej miejsca na cebulki włosów z powodu oczyszczenia, ale też przyspieszenie ich działania. Warto sprawdzać, czy w składzie waszego ulubionego produktu znajduje się pokrzywa.

Działanie szałwii i skrzypu polnego

Warto również wspomnieć o roślinach takich jak szałwia i skrzyp polny, które także mogą znaleźć się w naturalnych wcierkach do włosów. Warto mieć na uwadze, że szałwia zyskała swoją popularność przede wszystkim ze względu na barwienie włosów. We wcierkach natomiast ma działanie stricte pielęgnacyjne, więc nie macie się czego obawiać.

Jeśli chodzi natomiast o skrzyp polny, to doskonale działa on w kwestii wzmacniania włosów. Co więcej, ma on znaczący wpływ w kwestii porostu naszych kosmyków, a w połączeniu z innymi składnikami wcierek, ten konkretny efekt się potęguje.

Naturalna wcierka do włosów z aloesem

Ostatnim z popularnych składników, jakie możemy odnaleźć we wcierkach naturalnych, jest oczywiście aloes. Ma on działanie nawilżające, więc często możemy go spotkać w produktach o właśnie takim działaniu na skórę głowy. Ponadto chroni on naszą skórę głowy przed powstawaniem suchego łupieżu, który jest uciążliwy.

Nie zapominajmy również o ogromnej zalecie, jaką jest przywracanie naturalnego pH włosom oraz skórze głowy. Odżywianie cebulek włosowych oraz ich stymulacja w celu porostu włosów również do takich plusów należą. Zalecamy sprawdzać w składach nawilżających wcierek, czy nie znajduje się w nich właśnie wyciąg z aloesu.

Jeśli szukacie najlepszej wcierki dla swoich włosów, to zachęcamy do sprawdzenia naszego szerokiego asortymentu w tym zakresie. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 12 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-07
swietny sklep i obsługa,polecam:))
2023-01-17
Bardzo szybka realizacja zamówienia,wszystko w jak najlepszym porządku.
pixel