Suplementy Diety na Serce

ilość produktów ( 65 )

Suplementy Diety na Serce

ilość produktów ( 65 )

Niewydolność serca — syrop na serce, suplementy — erbea.pl

Niewydolność serca to wciąż jedno z najpowszechniejszych schorzeń, z jakimi na co dzień spotykają się Polacy. W naszym kraju to choroby serca są najczęstszą przyczyną zgonów. W przypadku mężczyzn stanowią one aż 40% przyczyn wszystkich śmierci. W przypadku kobiet szacuje się, że liczba ta wynosi aż 50%. Nie ma wątpliwości co do tego, że to właśnie choroby serca stanowią największe zagrożenie dla zdrowia Polaków. Niewydolność serca cechuje się więc dużo większą śmiertelnością niż np. choroby nowotworowe.

Na szczęście jesteśmy świadkami znacznego wzrostu świadomości w zakresie stanu zdrowia u dużej części społeczeństwa. Co za tym idzie, coraz częściej decydujemy się na podejmowanie działań mających na celu poprawę naszego stanu zdrowia. Niewydolność serca to choroba, na której rozwój ma bardzo wiele czynników, jednak kluczowym jest styl życia, jaki prowadzimy. Daje nam to nadzieję z tego względu, że w dużym stopniu mamy wpływ na jej przebieg i możemy samodzielnie zmniejszyć ryzyko jej wystąpienia. Podstawową czynnością jest podjęcie zdrowej profilaktyki, w tym również wprowadzenie zbilansowanej diety. W zdrowym planie żywienia nie może zabraknąć wartościowych składników odżywczych. Niezwykle wartościowy w przypadku walki z chorobami kardiologicznymi jest syrop na serce i suplementy diety, pomagające zapobiegać powikłaniom zdrowotnym.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt dla siebie. Z erbea.pl zmniejszysz ryzyko wystąpienia niewydolności serca.

Niewydolność serca — czym charakteryzuje się ta choroba?

Niewydolność serca to schorzenie, które polega na zaburzeniu pracy mięśnia sercowego. Innymi słowy, w efekcie tej choroby serce nie jest w stanie dostarczyć wymaganej ilości krwi do tkanek i narządów w danej jednostce czasu. Jej głównym objawem jest zaburzenie metabolizmu. Postać niewydolności serca może być różna w zależności od okresu występowania choroby, lokalizacji, a także hemodynamiki narządu sercowego. Aby rozpoznać tę chorobę, należy przeprowadzić szereg badań, w tym echokardiografię i elektrokardiografię (EKG).

Przyczyny niewydolności serca są najczęściej następstwem zaburzeń funkcjonowania układu krwionośnego. Wśród najpowszechniejszych z nich wyróżniamy:

 • Nadciśnienie tętnicze,
 • Zawały serca,
 • Chorobę niedokrwienną,
 • Kardiomiopatie,
 • Chorobę zastawkową.

Wśród innych istotnych czynników występowania choroby jest również cukrzyca, nadwaga, marskość wątroby, zaburzenia pracy tarczycy i ciężka niedokrwistość. Należy przy tym zaznaczyć, że im starsi jesteśmy, tym większe jest ryzyko wystąpienia choroby.

Niewydolność serca objawia się na różne sposoby. O rozwoju schorzenia mogą między innymi świadczyć:

 • duszności,
 • spadek kondycji,
 • zaburzenia snu,
 • obrzęk wokół kostek kończyn dolnych,
 • omdlenia,
 • utrata apetytu,
 • zawroty głowy,
 • kołatanie serca.

Jak leczyć niewydolność serca przy pomocy profilaktyki?

Na rozwój niewydolności serca oraz na leczenie jej w ogromnym stopniu ma tryb naszego życia. Fakt ten rzuca cień optymizmu na widmo poważnej choroby, ponieważ wynika z niego, że w dużym stopniu mamy wpływ na jej przebieg. Profilaktyka w tym przypadku ma ogromne znaczenie zarówno dla osób w pełni zdrowych, jak i dla tych, którzy już odczuwają rozwój choroby, lub spodziewają się jej nadejścia. Im szybciej podejmiemy działania zapobiegające, tym większe szanse mamy na złagodzenie przebiegu schorzenia, lub zduszenie w zarodku jej symptomów. Zacznijmy więc prowadzić zdrowy tryb życia już dziś!

Warto do codziennej rutyny wprowadzić aktywność fizyczną w rozsądnej dawce. Kluczową rolę ma pozbycie się złych nawyków żywieniowych i nałogów. Należy też podjąć się leczenia cukrzycy, jeśli mamy z nią do czynienia. Warto również regularnie kontrolować ciśnienie tętnicze. Trzeba jednak zwrócić uwagę na fakt, że niewydolność serca to choroba, która często jest następstwem stosowania nieprawidłowej diety. Dlatego w zwalczaniu jej symptomów ogromną rolę będzie miało stosowanie zdrowej, zbilansowanego planu żywienia. Aby wspomóc pracę serca, można stosować syrop na serce i różne suplementy diety, które je odżywiają i regulują jego prawidłowe działanie. Różnorodny asortyment z zakresu preparatów wspomagających pracę serca znajdziesz na erbea.pl

Suplementy diety i syrop na serce

Syrop na serce to doskonały sposób na to, by wspomóc pracę mięśnia sercowego w przypadku rozwoju chorób takich jak niewydolność serca. Regularnie go przyjmując, odżywimy nasze serce i pozwolimy mu prawidłowo funkcjonować. Syrop na serce jest dostępny razem z innymi suplementami diety wspomagającymi pracę układu krwionośnego w naszej ofercie.

Syrop na serce to nie wszystko. Oprócz niego warto jest stosować inne preparaty, które poprawią funkcjonowanie układu krwionośnego, a wśród nich:

 • Dobre tłuszcze bogate w kwasy Omega-3,
 • Miody korzystnie wpływające na układ krążenia,
 • Zioła na wzmocnienie serca,
 • Witaminy i minerały.
Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 12 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-24
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu realizacji zamówienia. Wszystko w jak najlepszym porządku.
2022-09-20
polecam
pixel